Skip Navigation LinksKreditniOdboriNLB

Kreditni odbori NLB

ČLANI KREDITNEGA ODBORA NLB D.D. *:

od 1. seje 7.1.2003 do 4. seje 27.1.2004:

  1. Matej Narat, predsednik
  2. Andrej Hazabent , namestnik predsednika
  3. Marko Voljč, član
  4. Pierre Van Keirsbilck, član
  5. Borut Stanič, član

od 5. seje 3.2.2004 do 43. seje 2.11.2004:

  1. Matej Narat, predsednik
  2. Andrej Hazabent, namestnik predsednika
  3. Marjan Kramar, član
  4. Pierre Van Keirsbilck, član
  5. Borut Stanič, član

od 44. seje 9.11.2004  do 20. seje 30.5.2006:

  1. Matej Narat, predsednik
  2. Andrej Hazabent, namestnik predsednika
  3. Marjan Kramar, član
  4. Pierre Van Keirsbilck, član
  5. Borut Stanič, član
  6. Erik Luts, član

od 21. seje 13.6.2006 do 32. seje 29.8.2006:

  1. Matej Narat, predsednik
  2. Andrej Hazabent, namestnik predsednika
  3. Marjan Kramar, član
  4. Pierre Van Keirsbilck, član
  5. Borut Stanič, član

od 33. seje 5.9.2006 do 26. seje 10.7.2007:

  1. Matej Narat, predsednik
  2. Andrej Hazabent, namestnik predsednika
  3. Marjan Kramar, član
  4. Borut Stanič, član

od 27. seje 17.7.2007 do 4. seje 27.1.2009:

  1. Alojz Jamnik, predsednik
  2. Miran Vičič, namestnik predsednika (na 27. seji)
  3. Matej Narat, namestnik predsednika (od 28. seje dalje)
  4. Claude Deroose, član
  5. Marjan Kramar, član

od 5. seje 3.2.2009 do 39. seje 30.9.2009:

  1. Alojz Jamnik, predsednik
  2. Matej Narat, namestnik predsednika
  3. Claude Deroose, član
  4. Draško Veselinovič, član
  5. Miran Vičič, član
  6. David Benedek, član od 28. seje 14.7.2009 dalje

od 40. seje 6.10.2009 do 47. seje 24.11.2009:

  1. Alojz Jamnik, predsednik
  2. Matej Narat, namestnik predsednika
  3. Claude Deroose, član
  4. David Benedek, član
  5. Božo Jašovič, član
  6. Miran Vičič, član

od 48. seje 1.12.2009 do 21. seje 9.5.2011:

  1. Marko Jazbec, predsednik
  2. Claude Deroose, namestnik predsednika
  3. David Benedek, član
  4. Božo Jašovič, član
  5. Robert Kleindienst, član do 13. seje 30.3.2010

od 22. seje 16.5.2011 do 29. seje 4.7.2011:

  1. Marko Jazbec, predsednik
  2. David Benedek, namestnik predsednika
  3. Božo Jašovič, član
  4. Janez Saje, član

od 30. seje 11.7.2011 do 11. seje Kreditnega odbora NLB d.d. za pravne osebe, 12.3.2012:

  1. Marko Jazbec, predsednik
  2. David Benedek, namestnik predsednika
  3. Božo Jašovič, član
  4. Janez Saje, član
  5. Guy Snoeks, član

od 12. seje 19.3.2012 do 39. Seje 1.10.2012:

  1. Marko Jazbec, predsednik
  2. David Benedek, namestnik predsednika
  3. Božo Jašovič, član
  4. Tadej Krašovec, član
  5. Guy Snoeks, član

od 40. seje 8.10.2012 do 47. seje 26.11.2012:

  1. Marko Jazbec, predsednik
  2. David Benedek, namestnik predsednika
  3. Janko Medja, član
  4. Tadej Krašovec, član
  5. Guy Snoeks, član

od 48. seje 3.12.2012 do 52. seje 31.12.2012

  1. Blaž Brodnjak, predsednik
  2. David Benedek, namestnik predsednika
  3. Janko Medja, član
  4. Tadej Krašovec, član
  5. Guy Snoeks, član

Od 1.1.2013 –

  1. Blaž Brodnjak, predsednik
  2.  Guy Snoeks – namestnik predsednika
  3. Janko Medja, član
  4. Tadej Krašovec, član

Od 5.2.2013 –

  1. Blaž Brodnjak,
  2. Guy Snoeks
  3. Janko Medja
  4. Tadej Krašovec
  5. Vincenc Jamnik

Od 11.3. –2013

  1. Guy Snoeks – do 25.3.
  2. Blaž Brodnjak
  3. Metka Krek
  4. Tadej Krašovec
  5. Vincenc Jamnik
  6. Andrej Lasič
  7. David Benedek
  8. Polona Žižmund

Od 2.4. 2013

  1. Blaž Brodnjak
  2. Janko Medja do 16.9.
  3. Metka Krek
  4. Tadej Krašovec
  5. Vincenc Jamnik
  6. Andrej Lasič
  7. David Benedek
  8. Polona Žižmund

Od 23.9.2013

  1. Andreas Burkhardt
  2. Archibald Kremser
  3. Blaž Brodnjak
  4. Metka Krek
  5. Tadej Krašovec
  6. Vincenc Jamnik
  7. Andrej Lasič
  8. David Benedek
  9. Polona Žižmund

* podatki o članstvu v organu ne predstavljajo podatka o tem ali je posamezna oseba soglašala z odobritvijo posameznega kredita

Vir: NLB