Skip Navigation LinksNadzorniSvetiNLB

Nadzorni sveti NLB

 Organ banke: NADZORNI SVET*

  Član uprave Naziv delovnega mesta oz. položaj Trajanje članstva
  Priimek Ime Datum nastopa Datum prenehanja
  1 2 3 4 5
1 Arhar France predsednik 11.6.2013 1.3.2014
2 Podbevšek  Gorazd namestnik predsednika 11.6.2013
3 Erker Tit A. član 11.6.2013
4 Ivanc Uroš član 11.6.2013
5 Katušin Goran član 11.6.2013
6 Košak Miha član 11.6.2013
7 Slapničar Sergeja član 11.6.2013
8 Simoneti Marko namestnik predsednika, predsednik 20.11.2009 27.6.2012
9 Ovin Rasto namestnik predsednika 30.6.2009 27.6.2012
10 Baričič Andrej član 30.6.2009 27.6.2012
11 Detiček Jurij član 30.6.2010 27.6.2012
12 Macuh Anton član 25.11.2010 27.6.2012
13 Masten Igor član 30.6.2009 27.6.2012
14 Škapin  Boris član 30.6.2009 27.6.2012
15 Škapin  Boris član 27.6.2001 6.9.2002
16 Medja Janko predsednik 27.6.2012 1.10.2012
17 Wilcke Stephan član 27.6.2012
18 Docx Riet namestnik predsednika 29.6.2005 10.1.2013
19 Hollows John Arthur član 28.6.2006 31.12.2012
20 Vidic Klemen član 27.6.2012 25.4.2013
20 Vidic Klemen predsednik 2.10.2012 25.4.2013
21 Schroll Matjaž član 27.6.2012 2.8.2012
22 Cunder Sašo član 27.6.2012
22 Cunder Sašo predsednik 25.4.2013
23 Pleterski Miran član 27.6.2012 11.10.2012
24 Hojnik Albin član 27.6.2012 24.10.2012
25 Germ Miroslav član 27.6.2012
26 Marriane Økland član 14.12.2012
27 de Pontibriand Gael član 14.12.2012
28 Petrič Stojan član 24.1.2012
29 VanHevel Jan član 28.6.2006 7.2.2011
30 Dolenc Gregor član 30.6.2009 18.7.2010
31 Zadravec Caprirolo Stanislava  predsednik 30.6.2009 16.11.2009
32 Florquin  Francois Louise  član 6.9.2002 29.6.2008
33 Fossemalle Anne član 7.7.2004 7.8.2008
34 Rus Marko član 29.6.2005 28.6.2006
35 Rus Marko član 30.8.2007
36 Bricelj Iztok član 30.8.2007
37 Tisaj Darko član 30.6.2008
38 Božič Katja član 28.6.2006 7.3.2007
39 Božič Katja član 30.8.2007
40 Ješovnik Peter namestnik predsednika 29.6.2005
41 Marinšek Igor predsednik 29.6.2005
42 Tasič Matic član 30.8.2007 22.10.2007
43 Rotar Tomaž član 28.6.2006 30.6.2007
44 Ivanušič Zvonko član 27.6.2001 27.6.2007
45 Ivanušič Zvonko član 21.6.1905 22.6.1905
46 Defrancq  Christian član 7.7.2004 28.6.2006
47 Lavrič Žiga predsednik 29.6.2005 26.6.2007
48 Bergen Andre član 7.7.2004 28.6.2006
49 Starina Kosem Andrijana namestnik predsednika 29.6.2005 28.6.2006
50 Jamnik Borut član 7.7.2004
51 Truman David Michael član 6.9.2002 7.7.2004
52 Pilloux Alain član 23.6.2003 7.7.2004
53 Mamphaey Dirk član 6.9.2002 1.1.2005
54 Tekavčič Metka član 27.6.2001
55 Kušar Igor predsednik, član 5.2.2001 11.11.2004
56 Slavinec Uroš namestnik predsednika 27.6.2001
57 Slavinec Uroš član 1999 2000
58 Žunič Anton predsednik 6.9.2002
59 Pastor Victor član 6.9.2002 23.6.2003
60 Agneessens  Herman član 6.9.2002 31.12.2003
61 Lenič Jože član 27.6.2001 30.7.2003
62 Kramar Marjan član 27.6.2001 6.9.2002
63 Kramar Marjan član 21.6.1905 22.6.1905
64 Kovač  Bogomir član 27.6.2001 6.9.2002
65 Gabrovec Jurij član 27.6.2001 6.9.2002
66 Sušnik Janez član 1999 2000
67 Oven Janez član 1999 2000
68 Mrak Mojmir član 1999 2000
69 Karner Lukač Metka član 1999 2000
70 Cerar Marjan namestnik predsednika 1999 2000
71 Dolenc Gregor predsednik 1999 2000

* podatki o članstvu v organu ne predstavljajo podatka o tem ali je posamezna oseba soglašala z odobritvijo posameznega kredita

Vir: NLB