Skip Navigation LinksUpraveNLB

Uprave NLB 

 Organ banke: UPRAVA BANKE*

  Član uprave Naziv delovnega mesta oz. položaj Trajanje članstva
  Priimek Ime Datum nastopa Datum prenehanja
  1 2 3 4 5
1 MEDJA JANKO predsednik uprave 02.10.2012 01.10.2017
2 JAŠOVIČ BOŽO predsednik uprave 01.10.2009 01.10.2012
3 VESELINOVIČ DRAŠKO predsednik uprave 01.02.2009 30.09.2009
4 KRAMAR MARJAN predsednik uprave 01.02.2004 31.01.2009
5 VOLJČ MARKO predsednik uprave 27.01.1993 31.01.2004
6 BURKHARDT ANDREAS član uprave 18.09.2013 31.08.2018
7 KREMSER ARCHIBALD član uprave 31.07.2013 30.07.2018
8 MOTAZED NIMA član uprave 06.02.2013 05.02.2018
9 BRODNJAK BLAŽ član uprave 01.12.2012 30.11.2017
10 SNOEKS GUY član uprave 01.07.2011 31.03.2013
11 JAZBEC MARKO član uprave 01.12.2009 31.12.2012
12 KLEINDIENST ROBERT član uprave 01.12.2009 30.06.2012
13 BENEDEK DAVID član uprave 14.07.2009 31.12.2012
14 DEROOSE CLAUDE J C član uprave 16.07.2007 15.05.2011
15 JAMNIK ALOJZ član uprave 16.07.2007 30.11.2009
16 VIČIČ MIRAN član uprave 16.07.2007 30.11.2009
17 LUTS ERIK MARCEL HUGO član uprave 01.11.2004 02.06.2006
18 VAN KEIRSBILCK PIERRE član uprave 01.10.2002 02.09.2006
19 NARAT MATEJ član uprave 16.07.2002 30.11.2009
20 HAZABENT ANDREJ član uprave 15.07.2002 15.07.2007
21 STANIČ BORUT član uprave 15.07.2002 15.07.2007
22 JAMNIK ALOJZ član uprave 16.07.1997 15.07.2002
23 ZAKRAJŠEK BORIS član uprave 01.02.1993 15.07.2002

* podatki o članstvu v organu ne predstavljajo podatka o tem ali je posamezna oseba soglašala z odobritvijo posameznega kredita
Vir: NLB