Kreditni odbori NKBM

Organ banke: KREDITNI ODBOR BANKE*

vnosov
Priimek Ime Naziv delovnega mesta oz. položaj Datum nastopa Datum prenehanja
SKERNIŠAK Manja predsednica 5/25/2005 3/31/2006
KOVAČIČ Matjaž namestnik predsednika 5/25/2005 3/31/2006
TISAJ Darko član 5/25/2005 3/31/2006
ŠUJICA Igor član 5/25/2005 3/31/2006
BAUMAN-COTAR Sonja članica 5/25/2005 3/31/2006
MREVLJE Ksenija članica 5/25/2005 3/31/2006
BUDIN Peter  član 5/25/2005 3/31/2006
GOLOB Savina članica 5/25/2005 7/15/2005
DOUGAN Ksenija članica 5/25/2005 3/31/2006
SKERNIŠAK Manja predsednica 3/31/2006 10/29/2007
KOVAČIČ Matjaž namestnik predsednika 3/31/2006 10/29/2007
JARC Slavko član 3/31/2006 10/29/2007
HVALEC Simon član 3/31/2006 10/29/2007
MREVLJE Ksenija član 3/31/2006 10/29/2007
BUDIN Peter član 3/31/2006 10/29/2007
TISAJ  Darko član 3/31/2006 10/29/2007
BAUMAN-COTAR Sonja članica 3/31/2006 10/29/2007
SKERNIŠAK Manja predsednica 10/29/2007 12/12/2007
KOVAČIČ Matjaž namestnik predsednika 10/29/2007 12/12/2007
JARC Slavko član 10/29/2007 12/12/2007
HVALEC Simon član 10/29/2007 12/12/2007
MREVLJE Ksenija član 10/29/2007 12/12/2007
BUDIN Peter član 10/29/2007 12/12/2007
BAUMAN-COTAR Sonja članica 10/29/2007 12/12/2007
BREČKO Vlasta namestnica člana 10/29/2007 12/12/2007
ŽNIDARŠIČ Irena namestnica člana 10/29/2007 12/12/2007
SKERNIŠAK Manja predsednica 10/29/2007 12/12/2007
KOVAČIČ Matjaž namestnik predsednika 10/29/2007 12/12/2007
JARC Slavko član 10/29/2007 12/12/2007
HVALEC Simon član 10/29/2007 12/12/2007
MREVLJE Ksenija član 10/29/2007 12/12/2007
BUDIN Peter član 10/29/2007 12/12/2007
BAUMAN-COTAR Sonja članica 10/29/2007 12/12/2007
BREČKO Vlasta namestnica člana 10/29/2007 12/12/2007
ŽNIDARŠIČ Irena namestnica člana 10/29/2007 12/12/2007
SKERNIŠAK Manja predsednica 8/1/2010 7/30/2010
KOVAČIČ Matjaž namestnik predsednika 8/1/2010 7/30/2010
JARC Slavko član 8/1/2010 7/30/2010
HVALEC Simon član 8/1/2010 7/30/2010
MREVLJE Ksenija član 8/1/2010 7/30/2010
BUDIN Peter član 8/1/2010 7/30/2010
LAH Irena članica 8/1/2010 7/30/2010
BREČKO Vlasta namestnica člana 8/1/2010 7/30/2010
ŽNIDARŠIČ Irena namestnica člana 8/1/2010 7/30/2010
SKERNIŠAK Manja predsednica 2/1/2011 4/20/2012
KOVAČIČ Matjaž namestnik predsednika 2/1/2011 4/20/2012
JARC Slavko član 2/1/2011 4/20/2012
HVALEC Simon član 2/1/2011 4/20/2012
MREVLJE Ksenija član 2/1/2011 4/20/2012
BUDIN Peter član 2/1/2011 4/20/2012
LAH Irena članica 2/1/2011 4/20/2012
BREČKO Vlasta namestnica člana 2/1/2011 4/20/2012
KUPLJEN Peter  namestnik člana 2/1/2011 4/20/2012

* podatki o članstvu v organu ne predstavljajo podatka o tem ali je posamezna oseba soglašala z odobritvijo posameznega kredita

Vir: NKBM