Nadzorni sveti NLB

Organ banke: NADZORNI SVET*

vnosov
Priimek Ime Naziv delovnega mesta oz. položaj Datum nastopa Datum prenehanja
Agneessens  Herman član 6.9.2002 31.12.2003
Arhar France predsednik 11.6.2013 1.3.2014
Baričič Andrej član 30.6.2009 27.6.2012
Bergen Andre član 7.7.2004 28.6.2006
Božič Katja član 28.6.2006 7.3.2007
Božič Katja član 30.8.2007
Bricelj Iztok član 30.8.2007
Cerar Marjan namestnik predsednika 1999 2000
Cunder Sašo član 27.6.2012
de Pontibriand Gael član 14.12.2012
Defrancq  Christian član 7.7.2004 28.6.2006
Detiček Jurij član 30.6.2010 27.6.2012
Docx Riet namestnik predsednika 29.6.2005 10.1.2013
Dolenc Gregor član 30.6.2009 18.7.2010
Dolenc Gregor predsednik 1999 2000
Erker Tit A. član 11.6.2013
Florquin  Francois Louise  član 6.9.2002 29.6.2008
Fossemalle Anne član 7.7.2004 7.8.2008
Gabrovec Jurij član 27.6.2001 6.9.2002
Germ Miroslav član 27.6.2012
Hojnik Albin član 27.6.2012 24.10.2012
Hollows John Arthur član 28.6.2006 31.12.2012
Ivanc Uroš član 11.6.2013
Ivanušič Zvonko član 27.6.2001 27.6.2007
Ivanušič Zvonko član 21.6.1905 22.6.1905
Jamnik Borut član 7.7.2004
Ješovnik Peter namestnik predsednika 29.6.2005
Karner Lukač Metka član 1999 2000
Katušin Goran član 11.6.2013
Košak Miha član 11.6.2013
Kovač  Bogomir član 27.6.2001 6.9.2002
Kramar Marjan član 27.6.2001 6.9.2002
Kramar Marjan član 21.6.1905 22.6.1905
Kušar Igor predsednik, član 5.2.2001 11.11.2004
Lavrič Žiga predsednik 29.6.2005 26.6.2007
Lenič Jože član 27.6.2001 30.7.2003
Macuh Anton član 25.11.2010 27.6.2012
Mamphaey Dirk član 6.9.2002 1.1.2005
Marinšek Igor predsednik 29.6.2005
Marriane Økland član 14.12.2012
Masten Igor član 30.6.2009 27.6.2012
Medja Janko predsednik 27.6.2012 1.10.2012
Mrak Mojmir član 1999 2000
Oven Janez član 1999 2000
Ovin Rasto namestnik predsednika 30.6.2009 27.6.2012
Pastor Victor član 6.9.2002 23.6.2003
Petrič Stojan član 24.1.2012
Pilloux Alain član 23.6.2003 7.7.2004
Pleterski Miran član 27.6.2012 11.10.2012
Podbevšek  Gorazd namestnik predsednika 11.6.2013
Rotar Tomaž član 28.6.2006 30.6.2007
Rus Marko član 29.6.2005 28.6.2006
Rus Marko član 30.8.2007
Schroll Matjaž član 27.6.2012 2.8.2012
Simoneti Marko namestnik predsednika, predsednik 20.11.2009 27.6.2012
Škapin  Boris član 30.6.2009 27.6.2012
Škapin  Boris član 27.6.2001 6.9.2002
Slapničar Sergeja član 11.6.2013
Slavinec Uroš namestnik predsednika 27.6.2001
Slavinec Uroš član 1999 2000
Starina Kosem Andrijana namestnik predsednika 29.6.2005 28.6.2006
Sušnik Janez član 1999 2000
Tasič Matic član 30.8.2007 22.10.2007
Tekavčič Metka član 27.6.2001
Tisaj Darko član 30.6.2008
Truman David Michael član 6.9.2002 7.7.2004
VanHevel Jan član 28.6.2006 7.2.2011
Vidic Klemen član 27.6.2012 25.4.2013
Wilcke Stephan član 27.6.2012
Zadravec Caprirolo Stanislava  predsednik 30.6.2009 16.11.2009
Žunič Anton predsednik 6.9.2002