Uprave NLB

Organ banke: UPRAVA BANKE*

vnosov
Priimek Ime Naziv delovnega mesta oz. položaj Datum nastopa Datum prenehanja
BENEDEK DAVID član uprave 7/14/2009 12/31/2012
BRODNJAK BLAŽ član uprave 12/1/2012 11/30/2017
BURKHARDT ANDREAS član uprave 9/18/2013 8/31/2018
DEROOSE CLAUDE J C član uprave 7/16/2007 5/15/2011
HAZABENT ANDREJ član uprave 7/15/2002 7/15/2007
JAMNIK ALOJZ član uprave 7/16/2007 11/30/2009
JAMNIK ALOJZ član uprave 7/16/1997 7/15/2002
JAŠOVIČ BOŽO predsednik uprave 10/1/2009 10/1/2012
JAZBEC MARKO član uprave 12/1/2009 12/31/2012
KLEINDIENST ROBERT član uprave 12/1/2009 6/30/2012
KRAMAR MARJAN predsednik uprave 2/1/2004 1/31/2009
KREMSER ARCHIBALD član uprave 7/31/2013 7/30/2018
LUTS ERIK MARCEL HUGO član uprave 11/1/2004 6/2/2006
MEDJA JANKO predsednik uprave 10/2/2012 10/1/2017
MOTAZED NIMA član uprave 2/6/2013 2/5/2018
NARAT MATEJ član uprave 7/16/2002 11/30/2009
SNOEKS GUY član uprave 7/1/2011 3/31/2013
STANIČ BORUT član uprave 7/15/2002 7/15/2007
VAN KEIRSBILCK PIERRE član uprave 10/1/2002 9/2/2006
VESELINOVIČ DRAŠKO predsednik uprave 2/1/2009 9/30/2009
VIČIČ MIRAN član uprave 7/16/2007 11/30/2009
VOLJČ MARKO predsednik uprave 1/27/1993 1/31/2004
ZAKRAJŠEK BORIS član uprave 2/1/1993 7/15/2002