Uprave Probanka

Organ banke: UPRAVA BANKE*

vnosov
Priimek Ime Naziv delovnega mesta oz. položaj Datum nastopa Datum prenehanja
BALOGH IMRE ENDRE PREDSEDNIK UPRAVE 9/7/2013
GRUDEN IGO ČLAN UPRAVE 9/7/2013
HAZENMALI  POŽAR BRANKA ČLAN UPRAVE 1/8/2013 9/6/2013
KOS BOGOMIR PREDSEDNIK UPRAVE 9/22/2012 9/6/2013
LAH MILANA ČLAN UPRAVE 9/1/2002 9/21/2012
NOVAK MARKO ČLAN UPRAVE 9/7/2013
PAJENK ROMANA PREDSEDNIK UPRAVE 8/12/1991 9/21/2012
VERSTOVŠEK VITO ČLAN UPRAVE 7/19/2006 9/6/2013